BOTY NA MÍRU

N

obuv podle vašeho návrhu

N

doplňky na míru

N

oprava obuvi

N

lokální výroba

N

vlastní podešve

N

kvalitní materiály

Obuv na míru

podle vašeho designu

Doplňky na míru

pásky, peněženky

Oprava obuvi

částečná/komplexní
objednávejte ZDE

BOTY NA MÍRU

Šiju na míru podle vašeho designu a obkresu chodidla, pokud nemůžete dojet do Brna, měření najdete zde: Jak správně obkreslit chodidlo.

ZKUŠEBNÍ BOTA

Vzorník jednobarevných kůží a typů materiálů, zasílám po užším výběru Zásilkovnou společně se zkušební botou podle měření.

CENA

Pro cenu mě kontaktujte, dodělávám ceník, děkuji.

 

TYP OBUVI

V galerii Instagramu se můžete podívat jaké typy jsem ušila, ale inspiraci najdete kdekoliv, vyberte si barevnost a typ podešve. Nahlédněte i na fotky do mého FB profilu.

 

TYP PODEŠVÍ

  • lepená s rámečkem (+mezipodešev)
  • flexible-s ručně obšitým okrajem
  • lepená misková podešev – moje výroba a design ze Zlína (tři typy tvarů)
  • přetahovaná podešev

Balerinky

Tenisky

Kotníkové derby

Kozačky

Zimní kotníčkové

Dámské pohorky

Chelsea

Polobotky

Je pro vás barefoot obuv vhodná?

Je možné, že se v barefoot obuvi necítíte dobře, a proto pro vás bude vhodnější kompromisní obuv, případně úprava podešve (vyšší tloušťka podešve či mechová podešev na změkčení došlapu). Tyto úpravy doporučuji především pro chůzi a využití bot ve městě nebo pokud chodíte více přes paty.

Nebojte se o vhodné obuvi poradit s vaším fyzioterapeutem. I já jsem schopna vám diagnostikovat některé testy a navrhnout vhodnou úpravu obuvi

Během konzultace vám chodidlo posoudím a vybereme vhodný typ a tloušťku podešve, změkčení došlapu a velikost nadměrku v obuvi.

Jak si správně změřit chodidlo

Správné měření Vašeho chodidla je nutností a základním požadavkem k tomu, abych mohla boty pro vás ušít přesně a opravdu na míru.

Nepodceňujte prosím tuto přípravu, Vaše úsilí se vám mnohonásobně vrátí v padnoucích botkách, které vám budou dělat radost všude, kam si je obujete.

Share This