Lektor zdravého a FUNKČNÍHO pohybu

Jsem certifikovanou pohybovou
lektorkou v oblasti fitness, pilates, jógy, body&mind a zdravého pohybu.
Jsem certifikovanou instruktorkou lekcí „Body & mind“, „Dětské jógy“,  certifikovaným lektorem „Pilates Studia“ a certifikovaným „Fitness trenérem“. Nyní jsem lektorem zdravé fyziojógy pod vedením Danči z PUNK JÓGA, certifikovanou lektorkou Neurovývojové stimulace pro děti. Certifikuji se na DNS vývojovou metodu a vedu lekce Pilates reformer. 

vědomá chůze.
zdravý pohyb.
ZDRAVÉ TĚLO.

Lekce
Diagnostika KINESIOTAPING 

 

Pravidelné SKUPINOVÉ lekce

Ve studiu PUNK JÓGA
FYZIOLOGICKÁ JÓGA Čtvrtek, Neděle- koukni na rozvrh 🙂
ZDRAVÁ ZÁDA- čtvrtek ráno
Přihlásit se můžes ZDE nebo rovnou dojdi 🙂

Pilates Reformer v PILATES STUDIO v MY FIT studiu
telefonické objednání přes studio

ZDRAVÝ a FUNKČNÍ POHYB

Lektorování a práce s lidmi mě pomáhá se zlepšovat ve službách, které klientům nabízím. Ikdyž jsem maminkou tří, zatím ještě malých kluků, snažím se dávat do vzdělávání v této oblasti a příprav maximum.
FUNKČNí POHYB je základ. Učím se a vzdělávám se v PUNK JÓZE, kde funkční pohyb učíme i Vás :-).

Jako maminka řeším problémy s vývojem u svých synů a chci jim co nejvíce pomoci. Jako lektorka se snažím zkušenosti předat dál a chci pomáhat i druhým dětem. Nově jsem lektorkou Neuro Vývojové Stimulace a provádím jak diagnostiky, tak následné terapie pro děti.

Další z mých služeb je výroba barefoot (minimalistické, kompromisní) obuvi na míru. Jsem ráda, že můžu klientům nabídnout celou tuto oblast a pomoci jim komplexně, vše s Vámi konzultovat a zároveň se v této oblasti, díky zkušenostem, posouvat dál. 
A to díky Vám, klientům.
Děkuji Vám za důvěru.

O MNĚ

Jsem certifikovanou pohybovou lektorkou v oblasti fitness, pilates, jógy, body&mind a zdravého pohybu. Jsem certifikovanou instruktorkou „Pilates a Pilates studia“, certifikovaným lektorem „Powerjógy“ a certifikovaným „Fitness trenérem“. Jsem absolventkou mnoha dalších vzdělávacích programů z oblasti zdravého pohybu jako jsou Body, Mind a Pilates kongresy, worshopy se zaměřením na fyzioterapii, práci s pánevním dnem nejen pro ženy po porodu, workshopy z Dynamické neuromuskulární stabilizace, dále speciální diagnostiky zaměřené na chodidlo : Diagnostika chodidla pomocí podoskopu, plantografu, výroba korekčních stélek, Diagnostika dětského a dospělého chodidla, Diagnostika barefoot chůze a běhu.
Aktivně pracuji jako lektorka skupinových lekcí pilates a body mind lekcí ve studiu My Fit v Brně, dále jako osobní lektor, trenér a diagnostik pohybového aparátu.
A v neposlední řadě šiji na zakázku BAREFOOT a MINIMALISTICKOU OBUV NA MÍRU.

Sledujte mě
Telefon

(+420) 602 721 165

Adresa

Hradsika 616/27
Brno 61400

Share This