OBJEDNEJTE SI BOTY NA MÍRU

  • Objednání Vašich bot na míru můžete udělat přes objednávkový formulář, pomocí emailu, messengeru nebo mě prostě zavolejte :-).
  • Dále je potřeba udělat měření vašeho chodidla. Tady jsou dvě možnosti, měření proběhne buď osobně u mě v dílně nebo na dálku.
  • Postup měření najdete níže na tlačítku měření chodidla.
  • Pokud nevíte, jak silnou podešev zvolit nebo chcete mít ucelený přístup pro Vaše chodidlo, domluvte si semnou rovnou celkovou diagnostiku, kde uděláme otisk, uděláme korekce vhodné pro vaši nohu, uděláme měření na botičky a doladíme barevnost a vhodnou sílu podešve.
  • Po domluvě dělám zkušební půl pár nebo i celý pár. Záleží na obtížnosti obuvi, na úpravách kopyt a na disbalancích mezi L a P končetinou.
  • Pro inspiraci typu obuvi se můžete podívat na moji galerii nebo přímo na Instagram nebo Facebook.
N

lokální výroba

N

vlastní podešve

N

kvalitní materiály

N

obuv podle vašeho návrhu

N

doplňky na míru

N

oprava obuvi

Obuv na míru

podle vašeho designu

Doplňky na míru

pásky, peněženky

Oprava obuvi

částečná/komplexní
objednávejte ZDE

BOTY NA MÍRU

Šiju na míru podle vašeho designu a obkresu chodidla, pokud nemůžete dojet do Brna, měření najdete zde: Jak správně obkreslit chodidlo.

ZKUŠEBNÍ BOTA

Vzorník jednobarevných kůží a typů materiálů, zasílám po užším výběru Zásilkovnou společně se zkušební botou podle měření.

CENA

Pro cenu mě kontaktujte, dodělávám ceník, děkuji.

 

TYP OBUVI

V galerii Instagramu se můžete podívat jaké typy jsem ušila, ale inspiraci najdete kdekoliv, vyberte si barevnost a typ podešve. Nahlédněte i na fotky do mého FB profilu.

 

TYP PODEŠVÍ

  • lepená s rámečkem (+mezipodešev)
  • flexible-s ručně obšitým okrajem
  • lepená misková podešev – moje výroba a design ze Zlína (tři typy tvarů)
  • přetahovaná podešev

Balerinky

Tenisky

Kotníkové derby

Kozačky

Zimní kotníčkové

Dámské pohorky

Chelsea

Polobotky

Je pro vás barefoot obuv vhodná?

Je možné, že se v barefoot obuvi necítíte dobře, a proto pro vás bude vhodnější kompromisní obuv, případně úprava podešve (vyšší tloušťka podešve či mechová podešev na změkčení došlapu). Tyto úpravy doporučuji především pro chůzi a využití bot ve městě nebo pokud chodíte více přes paty.

Nebojte se o vhodné obuvi poradit s vaším fyzioterapeutem. I já jsem schopna vám diagnostikovat některé testy a navrhnout vhodnou úpravu obuvi

Během konzultace vám chodidlo posoudím a vybereme vhodný typ a tloušťku podešve, změkčení došlapu a velikost nadměrku v obuvi.

Jak si správně změřit chodidlo

Správné měření Vašeho chodidla je nutností a základním požadavkem k tomu, abych mohla boty pro vás ušít přesně a opravdu na míru.

Nepodceňujte prosím tuto přípravu, Vaše úsilí se vám mnohonásobně vrátí v padnoucích botkách, které vám budou dělat radost všude, kam si je obujete.

Share This