AKTIVNÍ STÉLKA

Výroba aktivní/korekční stélky
Na základě diagnostiky Vám vyrobím tzv.klínkováním aktivní stéllku nebo doporučím vhodnou stélku s nulovým dropem a správnou korekcí Vašeho problému z konceptu FORMTHOTICS.

 

  1. Výrobě předchází celková diagnostika chodidla a případně kinesiotaping
  2. Pohybový aparát po testech zhodnotím a testy uděláme po tom na již připravené stélce a při testech ji ještě upravuji
  3. Potom příchází na řadu cílené cvičení s různými pomůckami.
  4. Zkontrolujeme Vaši obuv, případně Vám pomohu vybrat jinou, pokud bude potřeba anebo uděláme měření a obuv Vám na míru vyrobím.

S ČÍM PRACUJI

Používám klínky a pomůcky určené přímo na výrobu těchto korekčních stélek. Můžeme doupravit Vaši stávající stélku nebo se vyrobí nová vkládací, kterou můžete mít pod nebo na současnou stélku. Prefabrikované stélky mám od firmy Formhotics. Upravují se teplem, přímo na noze klienta.

Ceník
Cvičení

Jsem i pohybový lektor, učím jak lidi ve skupině, tak i vedu soukromé lekce. Lekci můžeme mít u Vás doma, u mě doma v rámci diagnostiky, ve fitku nebo v Pilates Studiu MYFit.

N

obuv podle vašeho návrhu

N

doplňky na míru

N

oprava obuvi

N

lokální výroba

N

vlastní podešve

N

kvalitní materiály

Balerinky

Tenisky

Kotníkové derby

Kozačky

Zimní kotníčkové

Dámské pohorky

Chelsea

Polobotky

Je pro vás barefoot obuv vhodná?

Je možné, že se v barefoot obuvi necítíte dobře, a proto pro vás bude vhodnější kompromisní obuv, případně úprava podešve (vyšší tloušťka podešve či mechová podešev na změkčení došlapu). Tyto úpravy doporučuji především pro chůzi a využití bot ve městě nebo pokud chodíte více přes paty.

Nebojte se o vhodné obuvi poradit s vaším fyzioterapeutem. Jsem schopna vám diagnostikovat některé testy a navrhnout vhodnou úpravu obuvi případně chodidlo natejpovat.

Během konzultace vám chodidlo posoudím a vybereme vhodný typ a tloušťku podešve, změkčení došlapu a velikost nadměrku v obuvi.

Diagnostika

Celková diagnostika chodidla, tejpování, cviky nejen na chodidlo...

Kineziologický tejp

Tejpování, korekce a podporasvalů se lépe zapojit a pracovat. Pomáhá propriocepcí ke zlepšení stavu

Jak si správně změřit chodidlo

Správné měření Vašeho chodidla je nutností a základním požadavkem k tomu, abych mohla boty pro vás ušít přesně a opravdu na míru.

Nepodceňujte prosím tuto přípravu, Vaše úsilí se vám mnohonásobně vrátí v padnoucích botkách, které vám budou dělat radost všude, kam si je obujete.

Share This