Obuv na míru

podle vašeho designu

Doplňky na míru

pásky, peněženky

Oprava obuvi

částečná/komplexní
objednávejte ZDE

BOTY NA MÍRU

Šiju na míru podle vašeho designu a obkresu chodidla, pokud nemůžete dojet do Brna, měření najdete zde: Jak správně obkreslit chodidlo.

ZKUŠEBNÍ BOTA

Vzorník jednobarevných kůží a typů materiálů, zasílám po užším výběru Zásilkovnou společně se zkušební botou podle měření

CENA
Pro cenu mě kontaktujte nebo mrkněte ZDE.

TYP OBUVI

V galerii Instagramu se můžete podívat jaké typy jsem ušila, ale inspiraci najdete kdekoliv, vyberte si barevnost a typ podešve. Nahlédněte i na fotky do mého FB profilu.

  Je pro vás barefoot obuv vhodná?

  Je možné, že se v barefoot obuvi necítíte dobře, a proto pro vás bude vhodnější kompromisní obuv, případně úprava podešve (vyšší tloušťka podešve či mechová podešev na změkčení došlapu). Tyto úpravy doporučuji především pro chůzi a využití bot ve městě nebo pokud chodíte více přes paty.

  Nebojte se o vhodné obuvi poradit s vaším fyzioterapeutem. Jsem schopna vám diagnostikovat některé testy a navrhnout vhodnou úpravu obuvi případně chodidlo natejpovat.

  Během konzultace vám chodidlo posoudím a vybereme vhodný typ a tloušťku podešve, změkčení došlapu a velikost nadměrku v obuvi.

  Diagnostika

  Celková diagnostika chodidla, tejpování, cviky nejen na chodidlo…

  Konzultace

  Domluvte si u mě konzultaci. Buď přes formulář nebo telefonicky. Telefon najdete dole na webu u kontaktu.

  Balerinky

  Tenisky

  Kotníkové derby

  Kozačky

  Zimní kotníčkové

  Dámské pohorky

  Chelsea

  Polobotky

  Jak si správně změřit chodidlo

  Správné měření Vašeho chodidla je nutností a základním požadavkem k tomu, abych mohla boty pro vás ušít přesně a opravdu na míru.

  Nepodceňujte prosím tuto přípravu, Vaše úsilí se vám mnohonásobně vrátí v padnoucích botkách, které vám budou dělat radost všude, kam si je obujete.

  Share This